FRN14JT1R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FRN14JT1R30
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.3 OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: FRN14JT1R30.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FRN14JT1R30
Part Number FRN14JT1R30 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.3 OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1558589 pcs Arkusz danych FRN14JT1R30.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria FRN Tryb panel 1.3 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -40°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.3 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Moisture Resistant, Safety Metal Film