FCR2512KT10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FCR2512KT10R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10 OHM 10% 1W 2512
Arkusze danych: FCR2512KT10R0.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FCR2512KT10R0
Part Number FCR2512KT10R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10 OHM 10% 1W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 532463 pcs Arkusz danych FCR2512KT10R0.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Seria FCR Tryb panel 10 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10 Ohms ±10% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film