FCR1210MT5K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FCR1210MT5K60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.6K OHM 20% 1/3W 1210
Arkusze danych: 1.FCR1210MT5K60.pdf2.FCR1210MT5K60.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FCR1210MT5K60
Part Number FCR1210MT5K60 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.6K OHM 20% 1/3W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1507415 pcs Arkusz danych 1.FCR1210MT5K60.pdf2.FCR1210MT5K60.pdf
Tolerancja ±20% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria FCR Tryb panel 5.6 kOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5.6 kOhms ±20% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thick Film