FCR1206LT330K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FCR1206LT330K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 330K OHM 15% 1/4W 1206
Arkusze danych: 1.FCR1206LT330K.pdf2.FCR1206LT330K.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FCR1206LT330K
Part Number FCR1206LT330K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 330K OHM 15% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3363672 pcs Arkusz danych 1.FCR1206LT330K.pdf2.FCR1206LT330K.pdf
Tolerancja ±15% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria FCR Tryb panel 330 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330 kOhms ±15% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film