FCR0402MT2R40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FCR0402MT2R40
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.4 OHM 20% 1/16W 0402
Arkusze danych: FCR0402MT2R40.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FCR0402MT2R40
Part Number FCR0402MT2R40 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.4 OHM 20% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5186036 pcs Arkusz danych FCR0402MT2R40.pdf
Tolerancja ±20% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria FCR Tryb panel 2.4 Ohms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2.4 Ohms ±20% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film