EWT25JB25K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT25JB25K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EWT25JB25K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES CHAS MNT 25K OHM 5% 25W
Arkusze danych: 1.EWT25JB25K0.pdf2.EWT25JB25K0.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EWT25JB25K0
Part Number EWT25JB25K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 25K OHM 5% 25W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 30667 pcs Arkusz danych 1.EWT25JB25K0.pdf2.EWT25JB25K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Rozmiar / Wymiar 0.563" Dia x 2.008" L (14.30mm x 51.00mm) Seria EWT
Tryb panel 25 kOhms Moc (W) 25W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
Inne nazwy EWT 25 25K 5% B
EWT2525KJB
EWT2525KJB-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C
element mocowania Brackets (not included) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks Lead Style Tab
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 25 kOhms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound