EWT225JB1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
EWT225JB1K50 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EWT225JB1K50
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 225W
Arkusze danych: 1.EWT225JB1K50.pdf2.EWT225JB1K50.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EWT225JB1K50
Part Number EWT225JB1K50 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 225W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4520 pcs Arkusz danych 1.EWT225JB1K50.pdf2.EWT225JB1K50.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Rozmiar / Wymiar 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm) Seria EWT
Tryb panel 1.5 kOhms Moc (W) 225W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
Inne nazwy EWT 225 1.5K 5% B
EWT2251.5KJB
EWT2251.5KJB-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C
element mocowania Brackets (not included) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks Lead Style Tab
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.5 kOhms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound