CSS2512FT68L0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSS2512FT68L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES SMD 0.068 OHM 1% 2W 2512
Arkusze danych: CSS2512FT68L0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSS2512FT68L0
Part Number CSS2512FT68L0 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 0.068 OHM 1% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 217818 pcs Arkusz danych CSS2512FT68L0.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 2W
Napięcie - Podział 2512 Grubość (maks) ±15ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm) Seria CSS
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 2512 (6432 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 225°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks Numer części producenta CSS2512FT68L0
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) cechy Automotive AEC-Q200, Current Sense
FIFO 2 Rozszerzony opis 0.068 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Opis RES SMD 0.068 OHM 1% 2W 2512