CSS2010JT80L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSS2010JT80L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.08 OHM 5% 1W 2010
Arkusze danych: 1.CSS2010JT80L0.pdf2.CSS2010JT80L0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSS2010JT80L0
Part Number CSS2010JT80L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.08 OHM 5% 1W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 254712 pcs Arkusz danych 1.CSS2010JT80L0.pdf2.CSS2010JT80L0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±15ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Seria CSS Tryb panel 80 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 225°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) cechy Automotive AEC-Q200, Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 80 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil