CSRN2512JT30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSRN2512JT30L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.03 OHM 5% 2W 2512
Arkusze danych: CSRN2512JT30L0.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSRN2512JT30L0
Part Number CSRN2512JT30L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.03 OHM 5% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 418423 pcs Arkusz danych CSRN2512JT30L0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Seria CSRN Tryb panel 30 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 30 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film