CSRN2512FT68L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2512FT68L0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSRN2512FT68L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.068 OHM 1% 2W 2512
Arkusze danych: 1.CSRN2512FT68L0.pdf2.CSRN2512FT68L0.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSRN2512FT68L0
Part Number CSRN2512FT68L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.068 OHM 1% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 409855 pcs Arkusz danych 1.CSRN2512FT68L0.pdf2.CSRN2512FT68L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Seria CSRN Tryb panel 68 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) Inne nazwy CSRN 2 0.068 1% R