CSRN2010JT51L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010JT51L0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSRN2010JT51L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.051 OHM 5% 1W 2010
Arkusze danych: 1.CSRN2010JT51L0.pdf2.CSRN2010JT51L0.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSRN2010JT51L0
Part Number CSRN2010JT51L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.051 OHM 5% 1W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 658306 pcs Arkusz danych 1.CSRN2010JT51L0.pdf2.CSRN2010JT51L0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±250ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Seria CSRN Tryb panel 51 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.75mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 51 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film