CSRF2512FT51L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSRF2512FT51L0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSRF2512FT51L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.051 OHM 1% 2W 2512
Arkusze danych: 1.CSRF2512FT51L0.pdf2.CSRF2512FT51L0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSRF2512FT51L0
Part Number CSRF2512FT51L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.051 OHM 1% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 213142 pcs Arkusz danych 1.CSRF2512FT51L0.pdf2.CSRF2512FT51L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Seria CSRF Tryb panel 51 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 170°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.037" (0.95mm) cechy Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 51 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil