CSRF1206JT13L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSRF1206JT13L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.013 OHM 5% 1W 1206
Arkusze danych: CSRF1206JT13L0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSRF1206JT13L0
Part Number CSRF1206JT13L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.013 OHM 5% 1W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 502284 pcs Arkusz danych CSRF1206JT13L0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Seria CSRF Tryb panel 13 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 170°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.033" (0.85mm) cechy Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 13 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil