CSR2512FK25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR2512FK25L0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSR2512FK25L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.025 OHM 1% 2W 2512
Arkusze danych: 1.CSR2512FK25L0.pdf2.CSR2512FK25L0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSR2512FK25L0
Part Number CSR2512FK25L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.025 OHM 1% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 339393 pcs Arkusz danych 1.CSR2512FK25L0.pdf2.CSR2512FK25L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Seria CSR Tryb panel 25 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) Inne nazwy CSR 2 0.025 1% I