CSR1225FKR160
Przegląd produktów
Part Number: CSR1225FKR160
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.16 OHM 1% 3W 2512 WIDE
Arkusze danych: CSR1225FKR160.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSR1225FKR160
Part Number CSR1225FKR160 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.16 OHM 1% 3W 2512 WIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 285148 pcs Arkusz danych CSR1225FKR160.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1225 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Seria CSR Tryb panel 160 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.041" (1.05mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 160 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film