CSR1225FK50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSR1225FK50L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.05 OHM 1% 3W 2512 WIDE
Arkusze danych: 1.CSR1225FK50L0.pdf2.CSR1225FK50L0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSR1225FK50L0
Part Number CSR1225FK50L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.05 OHM 1% 3W 2512 WIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 232201 pcs Arkusz danych 1.CSR1225FK50L0.pdf2.CSR1225FK50L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1225 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Seria CSR Tryb panel 50 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Inne nazwy CSR 3 0.05 1% I