CSR1206JKR270
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSR1206JKR270
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.27 OHM 5% 1/2W 1206
Arkusze danych: CSR1206JKR270.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSR1206JKR270
Part Number CSR1206JKR270 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.27 OHM 5% 1/2W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1260982 pcs Arkusz danych CSR1206JKR270.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Seria CSR Tryb panel 270 mOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 270 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film