CSR1206FK30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR1206FK30L0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSR1206FK30L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.03 OHM 1% 1/2W 1206
Arkusze danych: 1.CSR1206FK30L0.pdf2.CSR1206FK30L0.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSR1206FK30L0
Part Number CSR1206FK30L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.03 OHM 1% 1/2W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 763158 pcs Arkusz danych 1.CSR1206FK30L0.pdf2.CSR1206FK30L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Seria CSR Tryb panel 30 mOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy CSR 1/2 0.03 1% I