CSR0805FT36L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSR0805FT36L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.036 OHM 1% 1/4W 0805
Arkusze danych: CSR0805FT36L0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSR0805FT36L0
Part Number CSR0805FT36L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.036 OHM 1% 1/4W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 557155 pcs Arkusz danych CSR0805FT36L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria CSR Tryb panel 36 mOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 36 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film