CSR0805FK50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0805FK50L0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSR0805FK50L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.05 OHM 1% 1/4W 0805
Arkusze danych: 1.CSR0805FK50L0.pdf2.CSR0805FK50L0.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSR0805FK50L0
Part Number CSR0805FK50L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.05 OHM 1% 1/4W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 620629 pcs Arkusz danych 1.CSR0805FK50L0.pdf2.CSR0805FK50L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria CSR Tryb panel 50 mOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy CSR 1/4 0.05 1% I