CSR0603FK33L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSR0603FK33L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.033 OHM 1% 1/8W 0603
Arkusze danych: CSR0603FK33L0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSR0603FK33L0
Part Number CSR0603FK33L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.033 OHM 1% 1/8W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 542243 pcs Arkusz danych CSR0603FK33L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±300ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria CSR Tryb panel 33 mOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 33 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film