CSR0603FK1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0603FK1R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSR0603FK1R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1 OHM 1% 1/8W 0603
Arkusze danych: 1.CSR0603FK1R00.pdf2.CSR0603FK1R00.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSR0603FK1R00
Part Number CSR0603FK1R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 1% 1/8W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2384375 pcs Arkusz danych 1.CSR0603FK1R00.pdf2.CSR0603FK1R00.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±300ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria CSR Tryb panel 1 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy CSR 1/8 1 1% I
CSR0603FK1R00TR
CSR1/81FITR
CSR1/81FITR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm)
cechy Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film Kompozycja Thick Film