CSR0402JTR180
Przegląd produktów
Part Number: CSR0402JTR180
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.18 OHM 5% 1/8W 0402
Arkusze danych: CSR0402JTR180.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSR0402JTR180
Part Number CSR0402JTR180 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.18 OHM 5% 1/8W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2239663 pcs Arkusz danych CSR0402JTR180.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria CSR Tryb panel 180 mOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.017" (0.43mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 180 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film