CSNL2512FT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSNL2512FT10L0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSNL2512FT10L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
Arkusze danych: 1.CSNL2512FT10L0.pdf2.CSNL2512FT10L0.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSNL2512FT10L0
Part Number CSNL2512FT10L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.01 OHM 1% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 267293 pcs Arkusz danych 1.CSNL2512FT10L0.pdf2.CSNL2512FT10L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Seria CSNL Tryb panel 10 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Original-Reel®
Package / Case 2512 (6432 Metric) Inne nazwy CSNL2512FT10L0DKR
temperatura robocza -55°C ~ 170°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.018" (0.45mm)
cechy Current Sense, Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 10 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Kompozycja Metal Foil