CSNL2010JT15L0
Przegląd produktów
Part Number: CSNL2010JT15L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.015 OHM 5% 1.5W 2010
Arkusze danych: CSNL2010JT15L0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSNL2010JT15L0
Part Number CSNL2010JT15L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.015 OHM 5% 1.5W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 312466 pcs Arkusz danych CSNL2010JT15L0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Seria CSNL Tryb panel 15 mOhms
Moc (W) 1.5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 170°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) cechy Current Sense, Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 15 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil