CSNL2010FT56L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CSNL2010FT56L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.056 OHM 1% 1.5W 2010
Arkusze danych: CSNL2010FT56L0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSNL2010FT56L0
Part Number CSNL2010FT56L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.056 OHM 1% 1.5W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 309601 pcs Arkusz danych CSNL2010FT56L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Seria CSNL Tryb panel 56 mOhms
Moc (W) 1.5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 170°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) cechy Current Sense, Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 56 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil