CSNL1206JT36L0
Przegląd produktów
Part Number: CSNL1206JT36L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.036 OHM 5% 1W 1206
Arkusze danych: CSNL1206JT36L0.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CSNL1206JT36L0
Part Number CSNL1206JT36L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.036 OHM 5% 1W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 315807 pcs Arkusz danych CSNL1206JT36L0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria CSNL Tryb panel 36 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 170°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) cechy Current Sense, Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 36 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil