CFM14JT8M20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT8M20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CFM14JT8M20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 8.2M OHM 1/4W 5% CF MINI
Arkusze danych: 1.CFM14JT8M20.pdf2.CFM14JT8M20.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CFM14JT8M20
Part Number CFM14JT8M20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 8.2M OHM 1/4W 5% CF MINI Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6172048 pcs Arkusz danych 1.CFM14JT8M20.pdf2.CFM14JT8M20.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -1500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Seria CFM Tryb panel 8.2 MOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CFM 1/4 8.2M 5% R