CFM14JT7K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT7K50 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CFM14JT7K50
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 7.5K OHM 1/4W 5% CF MINI
Arkusze danych: 1.CFM14JT7K50.pdf2.CFM14JT7K50.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CFM14JT7K50
Part Number CFM14JT7K50 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 7.5K OHM 1/4W 5% CF MINI Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7274064 pcs Arkusz danych 1.CFM14JT7K50.pdf2.CFM14JT7K50.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Seria CFM Tryb panel 7.5 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CFM 1/4 7.5K 5% R