CFM14JT1K80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT1K80 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CFM14JT1K80
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.8K OHM 1/4W 5% CF MINI
Arkusze danych: 1.CFM14JT1K80.pdf2.CFM14JT1K80.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CFM14JT1K80
Part Number CFM14JT1K80 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.8K OHM 1/4W 5% CF MINI Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3547692 pcs Arkusz danych 1.CFM14JT1K80.pdf2.CFM14JT1K80.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Seria CFM Tryb panel 1.8 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Axial Inne nazwy S1.8KQCT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.8 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Kompozycja Carbon Film