CFM14JA1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JA1R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CFM14JA1R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1 OHM 1/4W 5% CF MINI
Arkusze danych: 1.CFM14JA1R00.pdf2.CFM14JA1R00.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CFM14JA1R00
Part Number CFM14JA1R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 1/4W 5% CF MINI Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4449886 pcs Arkusz danych 1.CFM14JA1R00.pdf2.CFM14JA1R00.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Seria CFM Tryb panel 1 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy CFM 1/4 1 5% T