CFM12JT750R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT750R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CFM12JT750R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 750 OHM 1/2W 5% CF MINI
Arkusze danych: 1.CFM12JT750R.pdf2.CFM12JT750R.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CFM12JT750R
Part Number CFM12JT750R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 750 OHM 1/2W 5% CF MINI Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6630567 pcs Arkusz danych 1.CFM12JT750R.pdf2.CFM12JT750R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Seria CFM Tryb panel 750 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Axial Inne nazwy S750HCT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 750 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Kompozycja Carbon Film