CFM12JT560R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT560R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CFM12JT560R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 560 OHM 1/2W 5% CF MINI
Arkusze danych: 1.CFM12JT560R.pdf2.CFM12JT560R.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CFM12JT560R
Part Number CFM12JT560R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 560 OHM 1/2W 5% CF MINI Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5970957 pcs Arkusz danych 1.CFM12JT560R.pdf2.CFM12JT560R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Seria CFM Tryb panel 560 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CFM 1/2 560 5% R