CFM12JT1M50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JT1M50 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CFM12JT1M50
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.5M OHM 1/2W 5% CF MINI
Arkusze danych: 1.CFM12JT1M50.pdf2.CFM12JT1M50.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CFM12JT1M50
Part Number CFM12JT1M50 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.5M OHM 1/2W 5% CF MINI Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6689379 pcs Arkusz danych 1.CFM12JT1M50.pdf2.CFM12JT1M50.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -1500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Seria CFM Tryb panel 1.5 MOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CFM 1/2 1.5M 5% R
S1.5MHTR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.5 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Kompozycja Carbon Film