CFM12JA100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM12JA100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CFM12JA100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100 OHM 1/2W 5% CF MINI
Arkusze danych: 1.CFM12JA100R.pdf2.CFM12JA100R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CFM12JA100R
Part Number CFM12JA100R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 1/2W 5% CF MINI Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3632198 pcs Arkusz danych 1.CFM12JA100R.pdf2.CFM12JA100R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Seria CFM Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy CFM 1/2 100 5% T