CFF14JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CFF14JT1R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1 OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CFF14JT1R00.pdf2.CFF14JT1R00.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CFF14JT1R00
Part Number CFF14JT1R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4717512 pcs Arkusz danych 1.CFF14JT1R00.pdf2.CFF14JT1R00.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria CFF Tryb panel 1 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film