CF1JT390R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT390R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF1JT390R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 390 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF1JT390R.pdf2.CF1JT390R.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF1JT390R
Part Number CF1JT390R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 390 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1463016 pcs Arkusz danych 1.CF1JT390R.pdf2.CF1JT390R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria CF Tryb panel 390 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1 390 5% R