CF1JT27K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF1JT27K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 27K OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF1JT27K0.pdf2.CF1JT27K0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF1JT27K0
Part Number CF1JT27K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 27K OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1454465 pcs Arkusz danych 1.CF1JT27K0.pdf2.CF1JT27K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria CF Tryb panel 27 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 27 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film