CF18JT6R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT6R80 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF18JT6R80
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 6.8 OHM 1/8W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF18JT6R80.pdf2.CF18JT6R80.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF18JT6R80
Part Number CF18JT6R80 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.8 OHM 1/8W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5006399 pcs Arkusz danych 1.CF18JT6R80.pdf2.CF18JT6R80.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Seria CF Tryb panel 6.8 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1/8 6.8 5% R