CF18JT68K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT68K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF18JT68K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 68K OHM 1/8W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF18JT68K0.pdf2.CF18JT68K0.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF18JT68K0
Part Number CF18JT68K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 68K OHM 1/8W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6229458 pcs Arkusz danych 1.CF18JT68K0.pdf2.CF18JT68K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Seria CF Tryb panel 68 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1/8 68K 5% R