CF18JT2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT2R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF18JT2R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2 OHM 1/8W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF18JT2R00.pdf2.CF18JT2R00.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF18JT2R00
Part Number CF18JT2R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2 OHM 1/8W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4372605 pcs Arkusz danych 1.CF18JT2R00.pdf2.CF18JT2R00.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Seria CF Tryb panel 2 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1/8 2 5% R
CF1/825%R
CF1/825%R-ND
CF1/82JR
CF1/82JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Kompozycja Carbon Film