CF18JT130K
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF18JT130K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF18JT130K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 130K OHM 1/8W 5% CF AXIAL
Arkusze danych: 1.CF18JT130K.pdf2.CF18JT130K.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF18JT130K
Part Number CF18JT130K Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 130K OHM 1/8W 5% CF AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3555845 pcs Arkusz danych 1.CF18JT130K.pdf2.CF18JT130K.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.125W, 1/8W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) 0/ -850ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) Seria CF
Stan RoHS Cut Tape (CT) Polaryzacja Axial
Inne nazwy CF1/8130KJRCT
CF1/8130KJRCT-ND
CF18JT130KCT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Numer części producenta CF18JT130K Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety FIFO 2
Rozszerzony opis 130k Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Opis RES 130K OHM 1/8W 5% CF AXIAL Okładziny, Typ obudowy Carbon Film