CF18JA22M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF18JA22M0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 22M OHM 1/8W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF18JA22M0.pdf2.CF18JA22M0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF18JA22M0
Part Number CF18JA22M0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 22M OHM 1/8W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5962292 pcs Arkusz danych 1.CF18JA22M0.pdf2.CF18JA22M0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -1500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Seria CF Tryb panel 22 MOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 22 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film