CF14JT8R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT8R20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF14JT8R20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 8.2 OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF14JT8R20.pdf2.CF14JT8R20.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF14JT8R20
Part Number CF14JT8R20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 8.2 OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5910067 pcs Arkusz danych 1.CF14JT8R20.pdf2.CF14JT8R20.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria CF Tryb panel 8.2 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1/4 8.2 5% R