CF14JT390K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT390K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF14JT390K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 390K OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF14JT390K.pdf2.CF14JT390K.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF14JT390K
Part Number CF14JT390K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 390K OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7721518 pcs Arkusz danych 1.CF14JT390K.pdf2.CF14JT390K.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -850ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria CF Tryb panel 390 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1/4 390K 5% R