CF14JT24R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT24R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF14JT24R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 24 OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF14JT24R0.pdf2.CF14JT24R0.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF14JT24R0
Part Number CF14JT24R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 24 OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9587884 pcs Arkusz danych 1.CF14JT24R0.pdf2.CF14JT24R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria CF Tryb panel 24 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF 1/4 24 5% R