CF14JT20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT20K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF14JT20K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 20K OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF14JT20K0.pdf2.CF14JT20K0.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF14JT20K0
Part Number CF14JT20K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 20K OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4361891 pcs Arkusz danych 1.CF14JT20K0.pdf2.CF14JT20K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria CF Tryb panel 20 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Cut Tape (CT)