CF14JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT1R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF14JT1R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1 OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF14JT1R00.pdf2.CF14JT1R00.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF14JT1R00
Part Number CF14JT1R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8293310 pcs Arkusz danych 1.CF14JT1R00.pdf2.CF14JT1R00.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria CF Tryb panel 1 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy CF1/415%RTR
CF1/415%RTR-ND
CF1/41JRTR
CF1/41JRTR-ND
CF14JT1R00TR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Kompozycja Carbon Film