CF14GT47K0
Przegląd produktów
Part Number: CF14GT47K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 47K OHM 1/4W 2% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF14GT47K0.pdf2.CF14GT47K0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF14GT47K0
Part Number CF14GT47K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47K OHM 1/4W 2% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7006175 pcs Arkusz danych 1.CF14GT47K0.pdf2.CF14GT47K0.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy 0/ -500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria CF Tryb panel 47 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 47 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film